farmOS Project Plan (1.1.1) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: more
hu: tovább

en: Action
hu: Művelet

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Logs
hu: Naplók

en: Name
hu: Név

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Assigned to
hu: Felelős

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Location
hu: Helyszín

en: Desc
hu: Csökk

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Goal
hu: Célkitűzés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Assets
hu: Eszközök

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Plan
hu: Terv

en: Offset
hu: Eltolás

en: Flags
hu: Jelölők

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Archived
hu: Archivált

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Asc
hu: Növ

en: Planned
hu: Tervezett

en: Master
hu: Mester

en: Archived projects
hu: Archivált projektek

en: Log type
hu: Naplótípus

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése
