farmOS Project Plan (1.1.1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Status
is: Staða

en: more
is: meira

en: Action
is: Aðgerð

en: Quantity
is: Magn

en: Reset
is: Endursetja

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Name
is: Nafn

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Assigned to
is: Úthlutað til

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Location
is: Staðsetning

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
