farmOS Project Plan (1.1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: more
jv: pepaké

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Location
jv: Lokasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
