farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: more
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Name
ka: სახელი

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
