farmOS Project Plan (1.1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Location
kk: Орналасуы
