farmOS Project Plan (1.1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Location
km: ទីតាំង
