farmOS Project Plan (1.1.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Flags
kn: ವೇಗ
