farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: more
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: Project
ku: پرۆژە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Location
ku: شوێن
