farmOS Project Plan (1.1.1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: more
lv: vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Quantity
lv: Skaits

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Name
lv: Nosaukums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Desc
lv: Dilst.

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Goal
lv: Mērķis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
