farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Active
ml: സജീവമായ
