farmOS Project Plan (1.1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Quantity
mn: Тоон

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Location
mn: Байрлал
