farmOS Project Plan (1.1.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: more
mr: आणखी

en: Action
mr: कृती

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Location
mr: स्थळ

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
