farmOS Project Plan (1.1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: more
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Name
my: အမည်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
