farmOS Project Plan (1.1.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: more
nn: meir

en: Quantity
nn: Mengd

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Logs
nn: Logg

en: Name
nn: Namn

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Location
nn: Stad

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
