farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: more
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: Name
ps: نوم

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
