farmOS Project Plan (1.1.1) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: more
pt: mais

en: Action
pt: Ação

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Projects
pt: Projetos

en: Project
pt: Projeto

en: Reset
pt: Redefinir

en: Logs
pt: Registros do sistema

en: Name
pt: Nome

en: Assigned to
pt: Atribuído para

en: All
pt: Tudo

en: Active
pt: Ativo

en: Location
pt: Localização

en: Desc
pt: Decrescente

en: Start date
pt: Data inicial

en: End date
pt: Data final

en: Goal
pt: Objetivo

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Assets
pt: Recursos

en: Apply
pt: Aplicar

en: Plans
pt: Planos

en: Plan
pt: Plano

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Archived
pt: Arquivados

en: Bulk update
pt: Atualização em massa

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Archived projects
pt: Projetos arquivados

en: Displaying @start - @end of @total
pt: Exibindo @start - @end de @total
