farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Status
ru: Статус

en: more
ru: ещё

en: Action
ru: Действие

en: Quantity
ru: Количество

en: Projects
ru: Проекты

en: Project
ru: Проект

en: Reset
ru: Сбросить

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Name
ru: Название

en: Timestamp
ru: Время

en: Assigned to
ru: Назначен

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Location
ru: Место

en: Desc
ru: По убыванию

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Goal
ru: Цель

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Plan
ru: План

en: Offset
ru: Пропустить

en: Flags
ru: Флаги

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Archived
ru: Архив

en: Bulk update
ru: Массовое обновление

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Planned
ru: Запланировано

en: Master
ru: Основной

en: Archived projects
ru: Архивированые проекты

en: Displaying @start - @end of @total
ru: Отображается с @start по @end из @total
