farmOS Project Plan (1.1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: more
si: තවත්

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
