farmOS Project Plan (1.1.1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Status
sk: Stav

en: more
sk: viac

en: Action
sk: Akcia

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Project
sk: Projekt

en: Logs
sk: Záznamy

en: Name
sk: Názov

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Flags
sk: Označenia

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Asc
sk: Vzostupne
