farmOS Project Plan (1.1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: more
sl: več

en: Action
sl: Akcija

en: Quantity
sl: Količina

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Location
sl: Mesto
