farmOS Project Plan (1.1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: more
sq: tjetër

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Location
sq: Vendodhja
