farmOS Project Plan (1.1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: more
sr: још

en: Action
sr: Акција

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Name
sr: Име

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Sort by
sr: Сортирај по
