farmOS Project Plan (1.1.1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: more
ta: மேலும்

en: Action
ta: செயல்

en: Quantity
ta: அளவு

en: Projects
ta: திட்டங்கள்

en: Project
ta: திட்டம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Location
ta: இடம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
