farmOS Project Plan (1.1.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: more
te: మరిన్ని

en: Action
te: చర్య

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Name
te: పేరు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: All
te: అన్నీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
