farmOS Project Plan (1.1.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Quantity
th: จำนวน

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: All
th: ทั้งหมด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total
