farmOS Project Plan (1.1.1) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Status
tr: Durum

en: more
tr: daha fazla

en: Action
tr: Eylem

en: Quantity
tr: Miktar

en: Projects
tr: Projeler

en: Project
tr: Proje

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Name
tr: İsim

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Assigned to
tr: Atandığı kişi

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Location
tr: Konum

en: Desc
tr: Azalan

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Goal
tr: Hedef

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Archived
tr: Arşivlendi

en: Bulk update
tr: Toplu güncelleme

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor
