farmOS Project Plan (1.1.1) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Status
uk: Стан

en: more
uk: ще

en: Action
uk: Дія

en: Quantity
uk: Кількість

en: Projects
uk: Проекти

en: Project
uk: Проект

en: Reset
uk: Скинути

en: Logs
uk: Журнали

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Assigned to
uk: Призначено

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Location
uk: Місце розташування

en: Desc
uk: Спад

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Goal
uk: Мета

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Assets
uk: Ресурси

en: Apply
uk: Застосувати

en: Plans
uk: Плани

en: Plan
uk: План

en: Offset
uk: Зміщення

en: Flags
uk: Прапори

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Archived
uk: Архівовано

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Planned
uk: Заплановано

en: Master
uk: Головне

en: Archived projects
uk: Архівовані проекти

en: Log type
uk: Тип журналу

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Plan type
uk: Тип плану

en: No logs found.
uk: Журнали відсутні.

en: No plans found.
uk: Планів не знайдено.
