farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Manager
af: Bestuurder

en: Description
af: Beskrywing

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Comments
af: Kommentaar

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Default
af: Verstek

en: Continue
af: Gaan voort

en: Other
af: Ander

en: Review
af: Hersiening

en: Apply
af: Pas toe

en: Upload logo image
af: Laai logo beeld op
