farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Sort by
am: ደርድር

en: Upload logo image
am: የአርማ ምስል ስቀል

en: Logo path
am: የአርማ ዱካ
