farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Georgia
et: Gruusia

en: Female
et: Naine

en: Review
et: Kontroll

en: Reason
et: Põhjus

en: Apply
et: Rakenda

en: Rating
et: Hinnang

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: Upload logo image
et: Laadi logopilt üles

en: Asc
et: Kasvav

en: Logo path
et: Logo teekond

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total
