farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Comments
fil: Mga puna

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Back
fil: Bumalik

en: Default
fil: Pamantayan
