farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
