farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Manager
gl: Xestor

en: Description
gl: Descrición

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Comments
gl: Comentarios

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Notes
gl: Notas

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Introduction
gl: Introdución

en: Phone
gl: Teléfono

en: State
gl: Estado

en: Other
gl: Outro

en: Property
gl: Propiedade

en: Postal code
gl: Código postal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Review
gl: Revisión

en: Apply
gl: Aplicar

en: Rating
gl: Valoración

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: Upload logo image
gl: Cargar a imaxe de logotipo

en: Logo path
gl: Ruta do logo
