farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Other
gu: અન્ય

en: City
gu: શહેર

en: Apply
gu: લાગુ કરો
