farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Description
hr: Opis

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Comments
hr: Komentari

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Notes
hr: Bilješke

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Other
hr: Ostalo

en: Property
hr: Svojstvo

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Review
hr: Provjeri

en: Apply
hr: Primjeni

en: Upload logo image
hr: Otpremi logo

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Logo path
hr: Putanja loga
