farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Not applicable
ht: Pa aplikab

en: Asc
ht: Mont
