farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Georgia
ka: საქართველო

en: Upload logo image
ka: ლოგოს ატვირთვა
