farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Other
kk: Басқа

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Upload logo image
kk: Логотип кескінін кері қотару
