farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Georgia
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Upload logo image
km: ផ្ទុក​រូបភាព​ឡូហ្គោ​ឡើង
