farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Description
ku: دەربارە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Other
ku: هیتر

en: Georgia
ku: جۆرجیا

en: Upload logo image
ku: وێنه‌ی لۆگۆ به‌رز بکه‌وه‌
