farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: Manager
mr: व्यवस्थापक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: State
mr: राज्य

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Rating
mr: श्रेणी

en: Logo path
mr: लोगो जेथे आहे त्याचा मार्ग
