farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Notes
nn: Notat

en: Continue
nn: Hald fram

en: Phone
nn: Telefon

en: Other
nn: Andre

en: City
nn: By

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Rating
nn: Karakter
