farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول
