farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to ru translation catalogue (93 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: Manager
ru: Менеджер

en: Description
ru: Описание

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: Comments
ru: Комментарии

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Back
ru: Назад

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Notes
ru: Примечания

en: Continue
ru: Продолжить

en: Introduction
ru: Введение

en: Phone
ru: Телефон

en: State
ru: Состояние

en: Desc
ru: По убыванию

en: Other
ru: Другое

en: Property
ru: Свойство

en: Street
ru: Улица

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Georgia
ru: Грузия

en: Female
ru: Женский

en: Review
ru: Проверка

en: Reason
ru: Причина

en: Apply
ru: Применить

en: Alabama
ru: Алабама

en: Alaska
ru: Аляска

en: Arizona
ru: Аризона

en: Arkansas
ru: Арканзас

en: California
ru: Калифорния

en: Colorado
ru: Колорадо

en: Connecticut
ru: Коннектикут

en: Delaware
ru: Делавер

en: Florida
ru: Флорида

en: Hawaii
ru: Гавайи

en: Idaho
ru: Айдахо

en: Illinois
ru: Иллинойс

en: Indiana
ru: Индиана

en: Iowa
ru: Айова

en: Kansas
ru: Канзас

en: Kentucky
ru: Кентукки

en: Louisiana
ru: Луизиана

en: Maine
ru: Мэн

en: Maryland
ru: Мэриленд

en: Massachusetts
ru: Массачусетс

en: Michigan
ru: Мичиган

en: Minnesota
ru: Миннесота

en: Mississippi
ru: Миссисипи

en: Missouri
ru: Миссури

en: Montana
ru: Монтана

en: Nebraska
ru: Небраска

en: Nevada
ru: Невада

en: New Hampshire
ru: Нью-Гемпшир

en: New Jersey
ru: Нью-Джерси

en: New Mexico
ru: Нью-Мексико

en: New York
ru: Нью-Йорк

en: North Carolina
ru: Северная Каролина

en: North Dakota
ru: Северная Дакота

en: Ohio
ru: Огайо

en: Oklahoma
ru: Оклахома

en: Oregon
ru: Орегон

en: Pennsylvania
ru: Пенсильвания

en: Rhode Island
ru: Род-Айленд

en: South Carolina
ru: Южная Каролина

en: South Dakota
ru: Южная Дакота

en: Tennessee
ru: Теннесси

en: Texas
ru: Техас

en: Utah
ru: Юта

en: Vermont
ru: Вермонт

en: Virginia
ru: Виргиния

en: Washington
ru: Вашингтон

en: West Virginia
ru: Западная Виргиния

en: Wisconsin
ru: Висконсин

en: Wyoming
ru: Вайоминг

en: Rating
ru: Рейтинг

en: Not applicable
ru: Не применимо

en: Staff
ru: Персонал

en: Upload logo image
ru: Закачать изображение логотипа

en: Water
ru: Вода

en: Goals
ru: Цели

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Logo path
ru: Путь к логотипу

en: Displaying @start - @end of @total
ru: Отображается с @start по @end из @total

en: Crop types
ru: Типы обрезки
