farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Comments
sl: Komentarji

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Upload logo image
sl: Naloži sliko za logotip
