farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: State
sr: Статус

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Review
sr: Провера података

en: Logo path
sr: Путања до логоа
