farmOS Conservation Planner (1.0.0) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: Manager
ur: مینیجر

en: Description
ur: وضاحت

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Comments
ur: تبصرے

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Back
ur: واپس

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Logo path
ur: لوگو کا پاتھ
