farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إرسال

en: Type
ar: النوع

en: Manager
ar: الإداري

en: Description
ar: الوصف

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Notes
ar: ملحوظات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Continue
ar: متابعة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Introduction
ar: مقدمة

en: Phone
ar: هاتف

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Other
ar: آخر

en: Property
ar: الخاصية

en: City
ar: مدينة

en: Postal code
ar: الرمز البريدي

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Georgia
ar: جورجيا

en: Female
ar: أنثى

en: Review
ar: المراجعة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Not applicable
ar: غير منطبق

en: Upload logo image
ar: رفع صورة الشعار

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Logo path
ar: مسار الشعار

en: Displaying @start - @end of @total
ar: عرض @start - @end من @total
