farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Continue
ast: Siguir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Other
ast: Otru

en: Georgia
ast: Xeorxa
