farmOS Conservation Planner (1.0.1) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Notes
bg: Бележки

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: State
bg: Статус

en: Other
bg: Други

en: Property
bg: Свойство

en: Reason
bg: Причина

en: Apply
bg: Търси

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Upload logo image
bg: Качване на лого
